Back Office Specialist na částečný úvazek

Administration Praha Czech Republic

Náplň práce

  • Vyřizování objednávek z e-shopu

  • Vystavování dokladů (objednávky, dodací listy, faktury, dobropisy)

  • Příprava cenových nabídek

  • Správa příchozích a odchozích plateb

  • Zajišťování nákladní dopravy

  • Administrativní podpora celého týmu

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání

  • Čeština (plynně), angličtina (B1)

  • MS Office

  • Vynikající písemné a komunikační dovednosti

  • Skvělé organizační a plánovací schopnosti

  • Zodpovědnost, samostatnost a dochvilnost

Naše nabídka

  • Pozice na částečný úvazek s možností okamžitého nástupu

  • Občasná práce z domova po dohodě s nadřízeným

  • Zajímavá práce ve stabilní a rychle rostoucí mezinárodní společnosti v perspektivním odvětví obnovitelných zdrojů energie a technologie čisté vody

  • Firemní kultura postavená na důvěře a diverzitě

  • Finanční ocenění dle zkušeností a dovedností

  • Mezinárodní prostředí s možností využívat angličtinu na denní bázi
  • Moderní kanceláře v Karlíně (Karolinská 661/4, Amazon Court)

  • Služební notebook a mobilní telefon (firemní balíček pro neomezené volání a SMS + data, s možností přenosu vlastního telefonního čísla)

O nas

Ve Photon Energy Group usilujeme o to, aby měl každý přístup k čisté a cenově dostupné energii a vodě.

V oblasti obnovitelných zdrojů energie působíme přes 15 let a za tu dobu se náš mezinárodní tým rozrostl na více než 400 zaměstnanců. Naše skupina se skládá ze tří hlavních obchodních linií: Photon Energy, Lerta a Photon Water. První dvě nabízejí řešení v oblasti solární energie a obnovitelných zdrojů energie. Photon Water se zabývá úpravou vody a vodním hospodařením.

K našemu společnému úsilí jsme přiřadili šest hodnot, které nás dobře reprezentují: inovaci, bezpečnost, udržitelnost, komunitu, výkonnost a integritu. Jsme hrdí na to, že můžeme formovat tým, jenž tyto hodnoty bere za své.

If you are interested in the position and fulfil the above requirements, we would love to hear from you.

* Name
* Email
* Phone Number
Earliest Starting Date
Salary Expectation
Optional Message

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy policy and Terms of service apply

Rozumím